Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazást kell írnom, hogyan?

Fogalmazást kell írnom, hogyan?

Figyelt kérdés
3 oldalas fogalmazást kell írnom "Egy kutyás járőr napja" címmel. Én semmit nem tudok az ilyenről, mit szoktak csinálni, hogy megy ez az egész. Annyit szeretnék kérni tőletek, ha van olyan oldal ahol ilyen sztorik vannak fent, belinkelnétek nekem? Vagy ha ti magatok is kutyás rendőrök vagytok, mesélnétek mit szoktatok csinálni? Részletesen kell írnom, és nem csak a munka területén, hanem pl hazaviszi a kutyát és mit csinálnak. a hétköznapi kutyás sztorikat meg tudom írni, de ezeket a munkahelyi dolgokat nem értem. Köszönöm! :))

2017. nov. 19. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Jézusom, milyen hülye feladat ez már?

Valódi dolgokról kell írni vagy neked kell kitalálni?

Írd be google-ba amúgy, hogy kutyás járőr napja vagy kutyás járőr feladatai, munkaköre és elég sok mindent kidob.

2017. nov. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát úgy mondta a tanárom hogy személyes legyen, Adjak nevet a szereplőknek, meg ilyenek. Eddig 3 mondat van kész, de nagyon nehezen megy, igazából csak elkezdeni nehéz, egy csomó ideje ezen töröm a fejem. Nekem kell összehozni egy sztorit.
2017. nov. 19. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!