Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Magyar hazi. Kell irjak egy...

Magyar hazi. Kell irjak egy fogalmazast ezzel a cimmel:"Foltamadott a tenger", de valojaban a haborgo tenegerrol kell szoljon. Segitene valaki?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 15:59
 1/4 Walter_Dornberger ***** válasza:

Nosza rajta!


Írj pl a bering tengeren a rákhalészokról!

2010. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nahat, te aztan sokat segitettel rajtam....nem ilyen valaszt gondoltam de mindegy....aki tudd egy normalisabb valaszt irni az irjon...
2010. jún. 2. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:

De nincs semmi konkrétum?

Akkor találj ki vmi sztorit:) Pl vki a tengerek viharba kerül...

2010. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Petőfi Sándor versét tanultátok? :P

Szerintem írjál arról pl. hogy egy hajón utazol, és viharba kerültél/kerültettek. Írd le az érzéseidet, hogy milyen gondolatok jutnak eszedbe mikor kinézel a kabin ablakából, és meglátod a háborgó tengert! Hogy bár elfog a félelem, hisz' talán utolsó óráidat éled, mégis csodálattal, és ámulattal tölt el a csapzó hullámok látványa, és szinte meg el is feledkezel a körülötted lévő veszélyről...

Remélem tudtam segíteni!

2010. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!