Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan lehet ezt megfogalmazni...

Hogyan lehet ezt megfogalmazni jól?

Figyelt kérdés

Olvasónaplót kell csinálnunk és vázlatpontokba írtam mit kell bele írni. Az egyik ilyen pl.: Másik befejezés írása

Hogyan lehet ezt úgy megfogalmazni hogy "érthető legyen"?

Pl.: A történet befejezése általam vagy Általam írt befejezése a történetnek, vagy valami hasonló.. de ezek is furán hangzanak. Ötlet?



2017. dec. 18. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Tessék?
2017. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egészségedre! Tényleg van probléma a dobozban ha a kérdést sem tudtad megfogalmazni normálisan. :D
2017. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy másik befejezést kell írni a történetnek. És még az olvasónaplóban is vázlatolok, csak nem írhatom bele azt, hogy: Másik befejezés írása
2017. dec. 18. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nem tudsz egyértelműen fogalmazni.

Bár az is probléma lehet, hogy sokaknak soha nem kellett olvasónaplót készíteniük. (Nekem sem.)


Nem is akarok belefolyni így gondolom az a lényeg, hogy hogyan lehetne óadni egy magyaros alcímet az éppen soron következő feladatnak. Ami arról szól, hogy új befejezést írsz az adott műnek.


-Alternatív befejezés

2017. dec. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nem értitek? :D A kérdező egy jegyzetpontot akar értelmesebben megfogalmazni.


Szerintem a "másik befejezés írása", mint jegyzet teljesen jó, hiszen a jegyzet az neked szól, nem kell hogy más is értse. Az más kérdés, hogy amit beadsz a tanárodnak olvasónaplót abból én kitörölném a jegyzeteket, mert semmi keresnivalójuk nincs ott. Esetleg használj ilyen ragadós sárga lapokat, azokat utólag le tudod venni.

2017. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!