Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok segíteni? Angolra...

Tudnátok segíteni? Angolra kéne fordítani ezt a szöveget? Holnapra kellene, de Én nem tudom angolul megfogalmazni.

Figyelt kérdés
A szobában van kettő fotel. A két fotel közt egy kanapé van. A kanapé előtt egy kis méretű szőnyeg van a padlón. Az ajtóval szemben a falon egy (táj) kép van. A nagy ablak miatt a helyiség világos. Az ablakon függöny van. Az ablakban növények vannak. Az ablak jobb oldalán a falon van egy kép. Az ajtó mellett egy kis asztalon hangfalak vannak.
2016. dec. 18. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez olyan egyszerű szöveg, hogy ha már ezt sem próbálod meg, akkor később garantált a bukás.
2016. dec. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csináld meg és majd segítünk kijavítani. De nehogy már mi csináljuk meg helyetted.

Tényleg nagyon alap.

Biztosan tele van a könyved, füzeted hasonló mondatokkal, és ezeket gyakoroltátok órán.

2016. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
In the room are two armchair. Betweem the two armchair is an sofa. In front of the soga is an litle carpet on the floor. In front of the door, on the wall is an landscape. Because of the big window, the room is bright. On the windows is an curtain. On the window are plans. On the ride side of the windows is an picture. Next to the door, on a litle table are speakers.
2016. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Így sikerült:


This is a living-room. There are two armchairs in the room. There is a couch between the two armchairs. There is a small sized carpet on the floor before the couch. Opposite the door on the wall one (landscape) picture yes. The room is clear because of the big window. There is a curtain on the window. There are plants in the window. There is a picture on the wall on the right side of the window. There are loudspeakers on a little table beside the door.

2016. dec. 18. 20:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Beleírtam pár megjegyzést nagy betűvel, hogy kitűnjön, hogy mit javítottam.


This is a living-room. There are two armchairs in the room. There is a couch between the two armchairs. There is a small sized carpet (VAGY RUG) on the floor IN FRONT OF the couch. Opposite the door THERE IS A PAINTING (VAGY LANDSCAPE) on the wall one. The room is LIGHT because of the big window. There is a curtain on the window. There are plants in the window. There is a picture on the wall on the right side of the window. There are loudspeakers on a little table beside the door.


Egyébként ügyi vagy! Látod, megy ez :)

2016. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen ! :)
2016. dec. 18. 20:39
 7/9 anonim ***** válasza:

"The room is LIGHT" = A szoba fény. Én nem hiszem hogy a szoba fotonokból állna, és egy fény lenne. Egyáltalán nem használják a light-ot fényesre.


Helyesen úgy van hogy: "The room is BRIGHT".

2016. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig a light nem csak fényt jelent, pláne nem fotonokat, hanem világost is :)
2016. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
77%-os te aztán jól átbasztad a kérdezőt, egy csomó hiba vagy angoltalanság van benne :D
2016. dec. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!