Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene angol leckében?

Valaki segítene angol leckében?

Figyelt kérdés

Fogalmazást kellene írni, ez az előtörténet:Betty Owens is a rich woman.Last Saturday, someone stole her jewels.She put them on a table in the living room,then she left the the room to answer the phone.When she came back ten minutes later, the jewels weren't there. There were four other people in the house when the jewels disappeard:

her younger sister,Cindy,

her older brother, Marcel,

her husband, Antonino,

her secretary, Lousie.

A kérdés , ki lehetett a tolvaj ? Miért tette ? Hogyan tette ?

Hogy állnátok neki magának a történet írásának ? Mult időbe kell , én úgy gondoltam hogy a titkárnő lesz a tolvaj . Nem szeretném ha megirná valaki helyettem, félre értés ne történjen. Csak kiindulási tanácsokat szeretnék, esetleg valami ötletet hogy Te kinek a szemszögéből írnád, te lennél a mesélő ? Vagy a rendőr aki kihalgattja a gyanúsítottakat?

Esetleg valami nagyon alap történet is segítene . Létszives valaki segítsen és ne jönnenek a beszólogatások, mert nekem segítség kell nem kioktatás



2017. dec. 28. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

A férj szemszöge vagy a nyomozóé nálam abszolút nyerő lenne. A lényeg, hogy nyugodtabb, objektívabb legyen, aki leírja. Így meg lehet jeleníteni esetleg a nő hisztijét, mikor rájön arra, hogy meglopták.

Ha kérdésed van, írj bátran.:)

2017. dec. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A nyomozó szemszöge szimpi , köszi :)

Nem tudom ki pontozott le de ment a zöld kéz

Köszönöm a segítségedet:)

Lenne néhány kérdésem: a nyomozó 1 enként kérdezze ki őket vagy külön, és milyen kérdéseket tegyen den ? (Egy nagyon alap kérdésre lennék kíváncsi, magyarul)

azon is gondolkodtam, hogy lesz egy mesélő, aki múlt időt használ , és leírja a sztoryt, pl hogy összeveszett a titkárnővel Betty Owens, és hogy utánna mi lett

Hogy tetszik?

Esetleg a nyomozó szemszögéből úgy gondoltam, hogy sok kérdést tesz fel , külön külön, mindenki válaszol, és a végén csattanószerűen elmondja, és hogy miért

:)

2017. dec. 29. 08:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Fuha, nem tudom mennyire sürgős a dolog, de ezt átgondolom neked:) szerintem pár órán belül meg is írom mire jutottam.

(A pár óra alatt maximum 3-at értek)

2017. dec. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szóval szerintem mindenkit külön kérdezzen ki, a többiektől távol. A fő kérdést arra lenne érdemes építeni, hogy mondjuk kinek lehetett indítéka lopni (értem ezt úgy, hogy személyes ellenszenv vagy szorult anyagi helyzet akár).

A mesélős vonal is jó lehet. Akkor ugye az olvasó tudna egy kis háttérinfót, amit a nyomozó még nem. (Persze neki is rá kell majd jönnie.) - De ügyelj arra, hogy azt se túl egyértelműen írd le, hisz kell egy kis izgalom és sötétben tapogatózás :D

A csattanós megoldás és a sok kérdés nagyon "Gyilkosság az Orient expresszen-szerű", szóval tetszetős szerintem, az egy klasszikus amiből nyugodtan meríthet az ember.

2017. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)))))))))

köszi mindent :D

2017. dec. 29. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazán semmiség:)
2017. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!