Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene megírni a...

Valaki segítene megírni a németem? 80 szóban kellene egy kis szöveget írnom.

Figyelt kérdés
was machen sie alles am computer? wie gefällt ihnen das internet? sie daruber einen text

2018. febr. 18. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ich verbringe 1-2 Stunden an einem Tag am Computer. Ich verwende immer das Internet, ich bin oft online. Ich chatte mit meinen Freunden, schreibe und empfange E-Mails. Selten suche ich Informationen, wenn ich sie für die Hausaufgabe brauche.

Das Internet hat viele Vorteile, aber auch Nachteile. Alle Jugendlichen haben Smartphone. Sie sind abhängig davon, bringen sie sie überallhin. Sie sind damit einschlafen und aufstehen.

Es ist nützlich und gut, im Internet alles zu finden. Aber es zu viel benutzen, beschädigt unsere Gesundheit.

2018. febr. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Hut ab #1)! Kíválóan megoldottad a feladatot. Nem egyszerűen csak írtál egy fogalmazást a megadott témában, hanem először bemérted, hogy a kérdező valószínűleg nem túl jó németből – végül is ezért íratja itt meg a házi feladatát ahelyett, hogy megcsinálná saját maga -, és ebből kiindulva az ő szintjén írtad meg: néhány nyelvtani hibával tarkítva és autentikus saját német szókincs hiányában szótárból összekeresett szavakkal fogalmazva. Das Highlight zum Schluss: beschädigt unsere Gesundheit ... megrongálja az egészségünket :):)
2018. febr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves #2-es! Ennek az oldalnak a szabályzatában le van írva, hogy olyat nem szabad csinálni, amit te. Tudniillik, hogy engem "rongálsz". De úgy látom, itt ez senkit nem érdekel. Az viszont nem tilos, amit én csináltam.

Tehát, ha nem tetszik, szó/komment nélkül lehet tovább lapozni. Szép napot!

2018. febr. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!