Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudnátok segíteni Python...

Tudnátok segíteni Python programozásban?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem a nyelvet - első programozási nyelvként-, már írtam egy 200 soros kis programot, ami egy logisztikai feladatot old meg.


De tudom, hogy talán meg lehetett volna egyszerűbben is oldani. Mindenesetre az biztos, hogy vannak még benne hiányosságok és volt olyan rész amihez ötletem sem volt.


Ha valaki segítene, kérem írjon egy privátot és elküldöm az apró kis művem. :D



2017. dec. 27. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Elso nap ne egy 200 soros programmal kezdj:) Eloszor mukodjon 5-10-20 sor.


Amugy tedd fel vmi kodmegoszto oldalra es ide kozosbe, segitunk kijavitani / szetcincalni.

2017. dec. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De nem bírtam megállni. Olvasgattam a nyelv után, de így kezdtek beugrani a dolgok, hogy akkor ezt így, ezt meg amúgy meg tudnám oldani.


Előre is köszi mindent. :)


[link]

2017. dec. 27. 16:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

- Az import math egyszer kell, a program elejere

- Tobb ujsort igy tudsz irni: print('\n\n')

- elso_feladat, masodik_feladat, harmadik_feladat... Sorminta! Feladat[0], feladat[1] tombbel jobban mutat.

- Az 5 feladat idejenek beolvasasa is sorminta, egy fuggvennyel helyettesitheto.

- Az utolso feladat ha jol ertem, akkor ugyanaz mint a b), csak a feladatok kozott szerepel egy 15 perces is.

2017. dec. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. :)
2017. dec. 27. 16:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Kezdésnek azért elmegy?
2017. dec. 27. 16:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze! Latszik hogy figyelsz az atlathatosagra, legtobb valtozo szepen el van nevezve. Olvasd vegig a konyvet:)
2017. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!