Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A példát nem tudom ideírni,...

Székely Péter 3 kérdése:

A példát nem tudom ideírni, mert hosszú. Ha valakinek megvan az OFI-s 6. -os munkafüzet és meg tudná nézni a 79. oldal 3. példát. Ha valaki tud segíteni, megköszönöm. Kérdésem: nem hibás ez a példa? Vagy ha nem, hogy kell megoldani?

Figyelt kérdés
A százalékokat természetesen kiszámoltam, a választ tudom:"A matematika lényege a szabadságban rejlik." De nem tudom, hogy jutunk el ide.
2018. márc. 16. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

???

Ha leírnád a példát, tudnánk segíteni. De ha te ahhoz is lusta vagy, hogy kiírd a példát, akkor miből gondolod, hogy az itt válaszolók majd rohannak a könyvtárba, vagy a könyvesboltba megnézni, hogy melyik feladatról van szó?


"A százalékokat természetesen kiszámoltam, a választ tudom:"A matematika lényege a szabadságban rejlik." De nem tudom, hogy jutunk el ide."


Ez NEM megoldás. Ez max. a matektankönyv hátulján levő bullsh*t. (Ami egyébként teljesen igaz)


De ha rendes választ akarsz, akkor ne legyel már ennyire lusta, hogy nem bírod lepötyögni azt a három-négy mondatos feladatot. Hatodik osztályban nem képlet levezetéseket kérnek!

2018. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad lenne, ha ez nem egy fél oldalas (A4-es oldal) példa lenne. Amikor feltettem a kérdést, a gép mindig visszaírt, hogy még így is hosszú. Biztos ügyetlen vagyok, de nem tudom, hogy hova tudnám ezt a példát beírni. Egyébként excell táblázatban is feldolgoztam, tehát küldeni tudnám, csak nem tudom, hogyan. Tehát technikai nehézségeim vannak. Egyébként abban bíztam, hátha egy hatodikos véletlenül megnézi és válaszol.
2018. márc. 16. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!