Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki lefordítaná nekem ezt...

Valaki lefordítaná nekem ezt a szöveget magyarról szlovákra?

Figyelt kérdés

A zene számomra az élet, nem tudnék néküle élni. Mindig ,amikor szomorú vagy fáradt vagyok bekapcsolok egy jó számot ,és már jobban is vagyok. Szeretek énekelni ,táncolni annak ellenére ,hogy nem tudok. Nem vagyok túlságosan jártas az amerikai, angol zenékben. Régen csak angol zenéket hallgattam ,most viszont már abszolút nem. Leginkább kpopot (kóreai popot) hallgatok. A kedvenc kóreai bandáim az EXO és a BTS. A szüleim és más ismerőseim is elítélik a zenéiket, csak azért ,mert kóreaiak. A klasszikus zenéket is szeretem. Mindig ,amikor meghallok egy hegedűt vagy zongorát majdnem elsírom magam, olyan gyönyörű a hangjuk. Tervezek zongorát tanulni nyártól, remélem sikerülni is fog megtanulni. Szeretnék eljutni sok-sok koncertre is ,mert még sosem voltam, és remélem valamikor lehetőségem esz egy BTS koncertre is eljutni.



Nagyon megköszönném, ha valaki lefordítaná.



2018. ápr. 22. 12:51
 1/3 Minekvan ***** válasza:
Hudba je môj život, bez ktorej neviem žiť.Vždy, keď som smutný, či unavený, si pustím dobrú hudbu a hneď sa cítim lepšie. Rád spievam a tancujem napriek tomu, že to neviem. Nemám veľký prehľad americkej,či anglickej hudbe.V minulosti som počúval anglickú hudbu, ale v súčasnosti vôbec.Najradšej počúvam kpop (kórejský pop). Moje obľúbené kórejské skupiny sú EXO a BTS. Rodičia a známi odsudzujú túto hudbu, pretože sú kórejské. Mám rád aj klasickú-vážnu hudbu. Vždy, keď sa započuvam do zvuku huslí, či klavíra, tisnú sa mi slzy do očí,tak rásne znejú. Od leta mám v pláne sa učiť hru na klavíri a verím, že sa mi to podarí. Chcel by som sa dostať veľa-veľa koncertov, lebo som doteraz nikdy nebol a dúfam, že niekedy budem mať možnosť sa dostať na BTS koncert.
2018. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Minekvan ***** válasza:

Kis korrekció: A zárójellel jelölteket beiírni.

,..prehľad (o) americkej,či anglickej...,

.. Chcel by som sa dostať (na) veľa-veľa....,

2018. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2018. ápr. 22. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!