Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Gyakorlati szövegalkotás vagy...

Gyakorlati szövegalkotás vagy az érvelés a könnyebb és hogyan kezdjek ezekhez hozzá?

Figyelt kérdés

2018. máj. 3. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
jókor jut eszedbe
2018. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

En is ezen agyaltam epp :D

Szerintem az erveles, mindig eloszor nagy ellene/mellette ervekben gondolkodj. Es ki tudsz valamit hozni belole :) en ugy fogok beulni hogy akarmi lesz azt irom

2018. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Igazából emberfüggő,hogy kinek melyik a könnyebb. Szerintem a gyakorlati könnyebb,én is azt írtam tavaly.
2018. máj. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
87%

Ez attól függ,hogy neked melyik fekszik jobban,illetve,hogy milyen témát kapsz.Én szerintem a gyakorlati szövegalkotást fogom választani(bár azt mondják ne döntsük el előre),mert bár igaz,hogy egyiket se gyakoroltuk a tanárral,szerintem nehezebb egy érvelést megírni,mert elég összetett a felépítése,nem elég csak úgy 3-4 érvet megfogalmazni.Míg a gyakorlati szövegalkotásnál pedig van egy formai illetve nyelvi elem,amit tartanod kell,szóval szerintem azt könnyebb megírni tekintve azt,hogy elég kevés idő van az első részre.


(Az elsőnek üzenem,hogy sajnos sok tanár nem készíti fel a diákokat az írásbeli érettségire és úgy megyünk érettségizni,hogy szinte alig írtunk bármilyen elemzést.Persze gyakorolhatom egyedül,de ha nincs egy tanár,aki kijavítsa,akkor nem fogom tudni kitalálni a megoldókulcsból,hogy pontosan mik a hibáim.)

2018. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!