Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok nekem segíteni...

Tudnátok nekem segíteni ezeknek az integrálási feladatoknak a megoldásában? Link a leírásban!

Figyelt kérdés

Mind a kettő határozott integrál, a második numerikus. Sajnos eléggé el vagyok benne veszve még. Előre is nagyon köszönöm! :)


[link]



2018. máj. 21. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nemár öreg, ez ovis példa. :)


Neked lesz rosszabb, ha az alapokat nem érted.

2018. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ugye nem komoly, hogy egy sima polinomot kell integrálni, ami nem megy? Azért ezt tényleg nézzed meg az órai feladatokból.
2018. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez nevetséges példa, bőlcsödében is lehet látni ránézésre a megoldást.


Rossz fakultációt/szakot választottál, ha ez sem megy.

2018. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítőkészebbnél segítőkészebb válaszokat. Egyáltalán nincs közöm a matek szakhoz, a matekot is egyenesen utálom. Egy kötelező tárgy volt, amit sikerült teljesítenem, bár közel sem a ti segítségetekkel, habár a motiváció már csaknem tanítanivaló volt. Ahelyett, hogy kioktattatok, inkább segíthettetek volna, az első kommentelő kivételével, természetesen. Ő volt a legnormálisabb mindenki közül. Talán nem tettem fel elég kretén módon a kérdést, nagyon sajnálom!
2018. máj. 27. 22:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd, nap mint nap 83883742 olyan feladatot írnak ki ide (ráadásul ezt Tudományba írtad ki elsőre, emlékszem), ami kb 1+1=2 szintű, vagy egyszerűen lusta kigooglizni a feladatot - és dolgozzunk helyette. Egy idő után bosszantó ez a lustaság...és ezek tényleg elég alap feladatok pár egyszerű szabály alapján (gondolom csak leadták)


...azt viszont megértem, hogyha nem jársz műszaki/term.tud képzésre, akkor nem olyan egyszerű a matek.


Ezt legközelebb írd bele és segítünk.

2018. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!