Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A derékszöget tükröztünk a...

Péter Gudi kérdése:

A derékszöget tükröztünk a derékszögű koordináta-rendszerben az y=x egyenletű egyenesre. A képháromszög csúcspontjai A' (3;-3) B' (1;3) C' (8;4). Határozzuk meg az eredeti háromszög csúcspontjainak koordinátáját (? )

Figyelt kérdés

2018. jún. 3. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Szívesen megírjuk a házi feladatod.
2018. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Leírhattam volna,hogy próbálkozok vele 10 perce de nem tudom,hogy mit kezdjek azzal hogy a háromszög átlóg az y=x-en
2018. jún. 3. 18:24
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Tudod, normális ember megtalálja a HF kategóriát.

Ezen kívül képes leírni, hogy hol akadt el.

Ugye, hogy ne nézzék földlustának.

Te milyen vagy?

2018. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fölöslegesnek éreztem leírni,hogy hol akadtam el mivel a legelső lépést nem tudtam megcsinálni,de hagyjuk mert segíteni nem tudsz
2018. jún. 3. 18:48
 5/10 A kérdező kommentje:
Mellesleg a házi feladat kategóriát sose használtam,pedig már párszor tettem fel itt kérdést de csak te kötöttél bele
2018. jún. 3. 18:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Belekötöttem?

Akkor ugye semmi kifogásod ellene, hogy a lakásodon rendezzek egy árusítással egybekötött használt tampon bemutatót?

Éppen úgy odaillik, mint a tudományok közé a házi feladat.


Szállj már magadba, ember...

2018. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem teljesen mindegy milyen kategóriába rakta,segítséget kért, mert nem értette... Nem leszólni kéne meg belekötni, hanem segíteni. Ha meg nem tudsz,akkor ne köss bele, menj tovább! Remelém ebben az évben nem vagy már ennyire besavanyodva, hogy a legapróbb részletért leszeded egy gyerek fejét... ;)
2021. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem, képzeld: NEM mindegy, hogy milyen kategóriába rakta.

Ez az oldal nem egy ingyen leckeíró automata.

2021. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A lényeg ugyanaz! Ennyi erővel mindenkinek írd le egyesével, aki segítséget kér egy adott feladatban.

Szerinted egy gyerek mit csinál ha nem ért valamit? Segítséget kér! Ha otthon nincs lehetősége erre, akkor neten néz utána hátha talál példát, de ha nem talál, akkor kérdez. Még mindig jobb, ha óra előtt 5 perccel másolta volna le valakiről... De gondolom te nem voltál gyerek,meg mindig mindent tudtál és nem kellett segítség senkitől! Nem lehet mindenki okos, szerintem egy részletes magyarázat jól jött volna a gyereknek, nem egy szidás.

2021. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
annyira okos* , mindenki hibázhat, de egy kedves gesztus neked is jót tett volna! Kicsit próbáld elengedni ezt az álláspontot és a másik szemszögéből nézni! Legyen szép estéd! :)
2021. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!