Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés

Irodalomból könyvet kell készítenünk. A témája a görög mitikus lények. Van valami ötlet a bevezetésre?

Már az egész könyv készen van, mégsem jut eszembe semmi. Szeretnék egy jó bevezetést, csak nem tudom, hogy kezdjek hozzá, magáról a görög mitológiáról legyen egy kis összefoglalás, vagy inkább arról legyen szó, hogy mi lesz a könyvben, vagy, hogy miért ezt a témát választottam (több projekt közül) Előre is köszi a választ!

Keress kérdéseket hasonló témákban: görög, irodalom, mitológia, lény, magyar, könyv, házi, bevezetés, bevezető, hárpia

jún. 13. 12:28  Privát üzenet  

A válasz
fighter gamer 98 nevű felhasználó válasza:

A görög mitológia egy nagyon érdekes téma, tele van érdekes mítoszokkal, fantasztikus istenekkel. De még érdekessebbek a mítikus lények, minotaurusz, kentaur és a többi. Ebben a könyvben-e fantasztikus lényelről írok. (szerintem ez jó lenne, üdv: egy tízenkét éves görög mitológia fan)

# 1/1Időpont aug. 8. 21:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagy méretű sarok terráriumban jó ötlet görög teknőst tartani?
Melyik görög mitológiai szereplő látható az alábbi tetováláson?
Görög teknőssel milyen állatot lehet egy terráriumba tartani? Valami ötlet?
Hogy tudnám folytatni?
17/l vagyok és most kerültem új suliba (görögben lakom anyum magyar apum göroög) é nagyon szeretnék beilleszkedni Csak nem tudom hogy mit csináljak a hajammal Rövid vállig érő...
Házidogát kell írnom "Az ókori egyiptomi, görög és római érkezés"-ből. Anyag már van hozzá, de nem tudom, hogy mit írjak a bevezetésbe. ötlet? *sürgőslenne*

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!