Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Össze gyűjtenétek Márk evangél...

Össze gyűjtenétek Márk evangélium főbb cselekedeteit?

Figyelt kérdés

Nyárra az egyik feladat irodalomból: az egyik evangélium főbb tőrténéseinek ismerete.

Egyáltalán nem vagyok otthon az ilyen dolgokban,megköszönném a segítséget:)



2018. júl. 26. 17:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem hasznos válasz a kérésedre:


"..már elolvastam mindent ami ilyen vallásos.."

Ez igen dicséretes!

Meg a többi minden is amit elvégeztél a nyáron.

Ehhez mi nem tudunk hozzátenni, talán csak annyit, hogy cselekedetei az apostoloknak voltak. Az evangéliumi történésekre gondolom a "cselekmény" szót akartad használni.

2018. júl. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönök minden segítséget, de már megoldottam:)(hangoskönyv miközben a napi körömápolásomat csináltam)


Amúgy tudom hogy Július van:), és anyukámmal kirándultam a héten meg bicajoztam stb. Csak az elmúlt 2+mostani hétben csinálgattam ezeket, mert h szeptemberre kell, és hidd el én ahhoz túl lusta vagyok hogy túlterheljem magamat 😅


De hát inkább most, mint Augusztus utolsó heteiben(amikor is nyaralni fogok). Amúgy tényleg nem állok bukásra😊

2018. júl. 27. 22:04
 13/16 A kérdező kommentje:

Jaa meg elnézést a helytelenségért amit a kérdésben vétettem,de amíg meg nem hallgattam, azt hittem h az egyik evangélium is vmi apostol féle akik cselekedtek.


Mint mondtam nem tudom ezeket a dolgokat,és nem is nagyon tervezem megtudni, ahhoz már otthagytam az egyházat 3.ban önakaratomból,és életem egyik legjobb döntése volt miután meghallgattam Márk evangéliumát:)

2018. júl. 27. 22:09
 14/16 anonim ***** válasza:

"hidd el én ahhoz túl lusta vagyok hogy túlterheljem magamat 😅"


:))

2018. júl. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"ahhoz már otthagytam az egyházat 3.ban önakaratomból,és életem egyik legjobb döntése volt miután meghallgattam Márk evangéliumát"


Ez egy értelmetlen félmondat, de nem baj. :)

2018. júl. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#13

Hallgasd meg Jánosét is.

....majd ha idősebb leszel! :)

2018. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!