Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egyetem FSz képzesen átlag...

Egyetem FSz képzesen átlag mennyi oldal kell h legyen a szakdolgozat? Mennyi idő alatt lehet / érdemes megírni?

Figyelt kérdés

Feltétlen kell tanárokkal konzultálni meg ide-oda járkálni vagy témától függően ezek nélkül is teljesitehető? Hogyan értékelik és mit befolyásol az eredménye?


Köszuli


Egy ME-s hallgató


2018. aug. 30. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem minden egyetemen más a szakdolgozat hosszára a követelmény, nálunk a karon belül is változott attól függően, hogy milyen témában írta az illető. Az szintén teljesen egyéni, neked mennyi idő kell rá. Van aki pár hét alatt összedobja, van akinek hónapok kellenek rá. A konzultáció szintén a konzulensedtől függ, velem pl szóba sem állt, más ismerőseim meg kávézni jártak az övékkel.
2018. aug. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!