Kérlek az aki ért ehhez?

Figyelt kérdés

Tehát, hatodikos vagyok kaptam egy feladatot ami a félévimen múlik, tehat a feladat az hogy

Kikellet választanom egy témát én a csokoládét választottam kell belől egy vázlatot és egy összefoglalast irni ebben kéek segitseget eloszor is a vazlatban?


2018. okt. 7. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt minden megvan amire alapozni lehet egy fogalmazást:

[link]


Ha penge vagy angolból, akkor az még jobban kifejti. Azért arra ne várj hogy bárki is megcsinálja helyetted, mert ez a te feladatod. Ha nem tudod megcsinálni akkor értelemszerűen nem is érdemled meg a jobb jegyet. Három hónap alatt pedig a nulláról is mindent össze lehet szedni, ha hajlandó vagy utánajárni, keresni, de legalább az internetet használni információszerzésre.

2018. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ
2018. okt. 7. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!