Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Van valakinek kisfilmes ötlete?

Van valakinek kisfilmes ötlete?

Figyelt kérdés

csinálnom kéne egy 3 perces kisfilmet de nincs semmi ötletem. gondoltam feljövök ide és megkérdezem hátha..

nagyon hálás lennék ha valaki tényleg tudna segíteni, előre is köszi :)


2018. okt. 22. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
csinálj a sztálingrádi rohamról
2018. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy témakört nem ártana mondjuk írnod. Mert minket hiába érdekel egy virág egyedfejlődése ha te biológiából egy papucsállatka szintjén vagy. Remélem érthető a hasonlat.
2018. okt. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a témája és a műfaja mindegy, de kb csak egy vagy két szereplős legyen
2018. okt. 22. 10:13
 4/5 vurugya béla ***** válasza:

Lehet vicces? Bocs, ha hülyeség, de elképzeltem egyet, időtömörítő jellegű vágásokkal, jellegzetes képekkel szerintem lehet hatásos:


Két srác (akár testvérek) szkanderozik egy szobában, de nem sikerül egyiknek sem győzni, utána sakkoznak, de döntetlen, aztán fekvőtámaszokat csinálnak, de ugyanannyit bírnak. Végül feldobnak egy pénzdarabot, hogy fej vagy írás. Kiderül, miért volt a küzdelem, aki nyert, az mehet először be a WC-re.

2018. okt. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó xddd ez tényleg király :D
2018. okt. 23. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!