Ha a szakdolgozatom egy részét adom be az egyetemen egy tárgyra beadandó gyanánt abból lehet probléma a szakdolgozat leadásakor plágium ügyben?

Figyelt kérdés
Egy tárgyból ugyanarról kell beadandót készíteni mint amiről éppen a szakdogámat írom, ezért gondoltam csak becopyzom egy részét és beadom azt. Lehet ebből gond szakdoga leadásaskor? Bár mind a kettőt én írtam, így elvileg semmi félreértés nem keletkezhet?

2018. nov. 26. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a szakdogával együtt le kellett adni egy nyilatkozatot, amiben többek között ez szerepelt hogy a dolgozat teljes egészében saját munka és azt vagy részleteit se saját, se más nevében nem adtuk még le az intézményben. Szóval lenne belőle gond, mert így olyan mintha egy beadandót másoltál volna be a szakdogába, még ha az a saját műved is.
2018. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vodafonelive ***** válasza:
61%
Én az MSc-t másik intézménben tanulom, mint a BSc-t, és volt egy tervezési meg egy tanulmányi része a szakdolgozatomnak. Itt mesteren az egyik tárgyból leadtam házinak az tanulmányi részét, másik tárgyból a tervezési részét, kutya nem nézte és átmentem.
2018. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés? Elméletben simán lehet belőle probléma, gyakorlatban meg ezek szerint úgyis megúszod.
2018. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!