Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Elektrotechnika házi feladat,...

Elektrotechnika házi feladat, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

A számolás menetét is írjátok le ha kérhetem, vagy csak a képleteket amelyeket használtatok a számolás során


A feladat:


Egy erősítő bemenetén Ui=100μV feszültség van, kimenetén pedig U0=100mV


Mekkora az erősítési tényező, és az erősítés dB-ben?



2018. dec. 13. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
De bocs, ebből úgy tűnik, hogy nincs tudomásod egyik kérdett fogalomról sem, így aztán ha átveszi a házifeladatot és belekérdez, akkor leégsz... Nem lenne jobb megkeresni a könyvedben azt a 2x4 sort, és elolvasni, majd annak az alapján elvégezni két osztást? Akkor jobban meg is marad benned. Így az Élet is könnyebb lesz, ha a szakmában akarsz dolgozni.
2018. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nincs könyvem,nem követelik meg.Azon az órán amelyen ezt tanultuk nem voltam ott,a tanár nem az a tipus aki kérdezősködne hogy,hogyan csináltam meg,de ha megkérdezné csak azt mondanám hogy segítettek

Nem az számit neki hogy hogyan csináltam meg,csak meglegyen

2018. dec. 13. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:

OK, akkor szívesen pótolom, amit kihagytál, ezen az oldalon


[link]


...az erősítők jellemzői kiscím alatt van a tudomány.

2018. dec. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!