Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés

Szabályos hatoldalú gúla alapéle 9 cm. Az oldallapjai az alap síkjával 45 fokos szöget zárnak be. Mekkora a gúla felszíne és térfogata?

2018. dec. 29. 11:15  Privát üzenet  

A válasz
[link]

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. dec. 29. 21:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Valaki segitene ezt levezetni??

# 2/2Időpont 2018. dec. 30. 13:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy videókártyám asus gt 550 ti alap hangon internetben 45 fokos mikor elindítanák egy minecraftot felmegy 100 ra és kimegy kép mi lehet az oka?
20napja vettem egy gépet egy elvileg megbízható oldalról. Amiben az alap lapom tegnap óta 100+ fokos :/ ezen kívül a speedfan 119fokot ír de viszont egy advanced system care...
Alap helyzetben a CPU 60 celsius fokos?
Az normális ha egy AMD fx 8350-es procinak az alap hűtője egy youtube videónál 6000RPM-el megy és 60 fokos?
Amd fx 6300 proci húzás nélkül 45-50 fokos (bios szerint). A gyári venti volt rajt először. Lecseréltem egy régebbi zalman cnps 7500 alcu hűtőre, igy ment le alap 40 fokra. Ez...
Egy derékszögű trapéz egyik szára 16cm az egyik alapja 26cm. Mekkora lehet a másik szár és alap ha az egyik szöge 45 fokos?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!