Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Vitaindító házi feladat,...

A medve kérdése:

Vitaindító házi feladat, hogíy írjunk egy vitaindítót de nem tudom hogyan kell . A téma az az hogy mi lenne hogyha magyarországon bevezetnék az osztályzás nélküli rendszert?

Figyelt kérdés

2019. febr. 28. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:
43%

Totál káosz lenne, erősebben érvényesülne a már most is jól ismert jelenség: mindenki olyan buta maradhat amennyire csak akar. Ez gyakorlatilag a demokráciának az oktatásba való átültetése.

Gyakorlatilag papíron eltörlődnének a diákok közötti tudásszint-különbségek, amely a szakosodások és a fakultációk végét is jelentenék. Gyakorlatilag ez a problémáknak a szőnyeg alá való besöprését jelentik.


Sokszor említik a Finn-példát. Ha a dolgok mélyére nézünk, annak a rendszernek is megtalálhatóak a maga fogyatékosságaik.


Lehet lepontozni, én mások véleményét tiszteletben tartom, és tudom azt is, hogy ezzel nem mindenki ért egyet.

2019. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!