Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szerintetek, hogyan fejezzem...

Szerintetek, hogyan fejezzem be a motivációs levelem végét?

Figyelt kérdés

Háziként kellett egy adott motivációs levelet írnom holnapra és nem tudom, hogyan lenne jobb a vége a mondatnak.


1. Remélem felkeltette érdeklődésüket a levelem és lesz lehetőségem bizonyítani alkalmasságom az elkövetkező tanévben.


Vagy.


2. Remélem felkeltette érdeklődésüket a levelem és lesz lehetőségem bizonyítani alkalmasságom a szeptemberben induló tanévben.


Légyszi ne ítélkezzetek.



2019. máj. 26. 23:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Előre köszönöm a segítséget!
2019. máj. 26. 23:37
 2/9 anonim válasza:
76%
Szerintem az első. De mind a kettő nagyon jó. Édes mindegy melyiket íród le,mert mind a kettő jó.
2019. máj. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi sem fog 1 vagy 2 szavon múlni.
2019. máj. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem reméled. (Szerintem ez egy nem túl jó szóhasználat, főleg ide nem) : hanem "Bízok benne, hogy az érdeklődésüket felkeltettem, (a levelemet ki lehet hagyni) és és a legjobb tudásomhoz mérten, bizonyíthatom az alkalmasságomat ez elkövetkező tanévben." Azt, hogy és lehetőségem lesz bizonyítani én átírnám, mivel ez olyan, mintha nekik kéne lehetőséget adni, de ha nem adnak akkor meg nem fogod bizonyítani. A lehetőségeket meg neked kell keresni és nem nekik adni a való életben, tehát folyamatosan oda kell tenned magadat és minden olyan helyzetet megtalálni amiben te bizonyíthatsz.


De ezek csak az én véleményeim. :)

2019. máj. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm! Főleg az utolsó válaszolónak! :)
2019. máj. 27. 16:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válasz nem rossz, de én egy motivációs levélbe nem írnám azt, hogy "bízok".

A "bízom" jobban fest.

2019. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nyelvtanilag a Bízom jobb. Ezt én rontottam el. Köszönöm az észrevételt. :)
2019. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én meg köszönöm, hogy nem nyelvtannáciztál le érte, mint ahogy itt olyan sokan teszik. :)
2019. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A hibákat el kell fogadni és örülni, ha valaki javítja. ;)
2019. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!