Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi egyetemisták! Móra,...

Szegedi egyetemisták! Móra, vagy Hermann kollégium a jobb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


BTK - ra vettek fel, és olyan kérdésem lenne, hogy e két kollégium közül melyiket ajánljátok? Noha nem szegedi koli, de egy barátnőm Pesten olyan kollégiumba jelentkezett, ami bár nagyon felszerelt, külön tárgyakat kell felvenniük a hallgatóknak. Én első körben szeretnék a saját óráim teljesitesere koncentrálni, külön kolis elvarasok nélkül. :D Ilyen heppje ugye egyiknek sincs? Szóval egy szónak is száz a vége, melyikben érdemesebb leadni a jelentkezésem? Illetve mit vesznek figyelembe? Érettségim jó lett, 370 pontot értem el, Szegedtől pedig elég messze lakom, Pest megyében, Budapesttől egy órára egy kis városban. Szüleim nem váltak el stb, így nem tudom milyen esélyekkel indulok.



2019. júl. 24. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát jó lenne ha írnál szakot is lehet viszonyítani hol lehetnek esetleg többen vagy több szaktásad. A Mórát jónak mondjak több BTK szaktarsam is van ott de azt mondjak ott inkabb a TTK van többségben. Bar ez nem számit csak az hogy jó hely legyen. Szóval csak ajánlom tenyleg normalis.
2019. júl. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindkettőben a ttik van többségben, mivel a biosz épületünkkel szemben van mind a kettő. Talan a Mórát jobbnak mondják, de én meg csak a Hermannba voltam, igaz nem lakni, de jonak tűnt
2019. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Germanisztikára vették fel. :)
2019. júl. 24. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!