Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most ez hogyan működik?

Most ez hogyan működik?

Figyelt kérdés
Előre is elnézést kérek a tudatlanságom miatt! Szóval a mi iskolájában nem nagyon beszélnek a felsőoktatásra való jelentkezésrol(pedig gimnázium). És barátoktol, pár át mulatott éjszakai beszélgetés során idegenektol renget variációt halldotam. Most ha nekem nincs meg az a ponthatarom, akkor én fizetoson jelentkezhetek vagy sem? Vagy az államilag támogatott az, hogyan működik? Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. júl. 25. 02:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy szakra lehet jelentkezni állami ösztöndíjas vagy önköltséges formában. Mindkettő ponthatárhoz kötött.
2019. júl. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Kifejtenéd a kérdést egy kicsit pontosabban? Így elég tág és személy szerint nem is igazán értem :)
2019. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából arra, hogy ha nem érem el a pontokat és tegyük fel jóval kevesebb lesz, de ha ki tudom fizetni így bárhova mehetek? Vagyis én egy osztalytarstol úgy tudom, hogy ha ki fizetted meg orvso is lehetsz(ami persze nem leszek).
2019. júl. 25. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3: Költségtérítésesen is határoznak meg ponthatárt. És ott is érvényes a törvényi minimum.
2019. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!