Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológia szak mennyire...

Pszichológia szak mennyire tanulós? Sokat kell tanulni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem könnyű, de ez is olyan szak amirol valaki azt mondja huu de jol lehet vele keresni, valaki pedig azt hogy büfé. Mi az igazság nem tudom...:D
2019. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon kemény az anatómia. Idegrendszer.
2019. júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Pont olyan nehéz, mint mondjuk egy fél orvosi. Simán befér mellé még egy tanulós szak.
2019. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Most leszek harmadéves Debrecenben. Tanulós szak, de például a DE-n, eddig szinte csak vizsgaidőszakban kellett tanulnunk, bár másodéven azért már elég sok a gyakorlat, emiatt félév közben sem lóbálhatod a lábad. Az anatómia kibírható, szerintem egyáltalán nem olyan borzasztó ahogy elmondják, pedig nincs érettségim bioszból. A statisztika sem olyan vészes, pedig matekból nem voltam jó:D Összességében vizsgaidőszakban sokat kell tanulni, volt már összesen 12 vizsgám, és nem túl kellemes, főleg mert félév közben nem vagyunk annyira rákényszerítve a tanulásra, szóval elég nagy szorgalom kell ahhoz, hogy ne minden vizsga egyszerre szakadjon a nyakadba..Itt Debrecenben ha tényleg tanulsz, és nem pedig félvállról veszed, akkor simán lehet 4-es feletti átlagod, viszont más egyetemekről nem hallottam :\
2019. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem nem kell sokat tanulni (legalábbis alapképzésen), de azért kell, én egy olyan egyetemi szakról sem hallottam, ahol ne kellett volna:D


A négyes feletti átlag meg Károlin, Eltén, Pázmányon is simán hozható, ha odateszi magát az ember, mindenhonnan ismerek ilyen hallgatót, és nem is mindegyik a szorgalom mintaképe:))

2019. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BIGWIZ ***** válasza:
84%
Debrecenben én is most leszek harmadéves, ha be tudtál kerülni, akkor szorgalommal tényleg nem lesz semmi gond.
2019. aug. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!