Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kell (majd) ösztöndíjat...

Hogyan kell (majd) ösztöndíjat igényelni?

Figyelt kérdés

Felvettek államilag finanszírozott szakra, arra, amelyiket az első helyen jelöltem meg (nem tudom ez mennyire számít ösztöndíj szempontjából).

Szeretnék majd ösztöndíjra pályázni, azonban nem tudom ennek pontosan milyen feltételei vannak, mikor is kell stb.

Aki otthon van a témában tudna segíteni? Esetleg hivatalos oldalt linkelni, ahol utánna tudok olvasni?

Köszönöm



2019. júl. 26. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem oldalon van egy formanyomtatvány és azt kell majd leadni az egyetemen egy adott határidőig.
2019. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Nincs semmi dolgod, csak annyi, hogy tanulj jól és egy bizonyos átlag fölött automatikusan kapod majd a számládra (ha még nincs, emiatt majd nyitnod kell egyet), a teljesítést követő félévben. Tehát az első félév átlaga alapján a második félévben kapod majd a pénzt és így tovább. A kar honlapján biztos utána tudsz majd nézni ennek, de ne aggódj, minden infót időben megkapsz majd.
2019. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen osztondijra gondolsz? tanulmanyi osztondijhoz jo atlag kell semmi mas
2019. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2019. júl. 26. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!