Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » El tudnék végezni egy gazdaság...

El tudnék végezni egy gazdaságinformatikus alapszakot?

Figyelt kérdés

10 éve érettségiztem, messze van a gimis matek, de akkor négyes voltam.


Jelenleg is gépen dolgozom (főleg frontend és marketing) de ismerem a Java-t, csak munkahelyen még nem használtam, csak otthon. Van egy OKJ-s papírom is, az gazdasági vonalról.


Szeretném összehozni a dolgokat és jobb, értelmesebb munkákat vállalni. Annak ellenére, hogy nem vagyok már 20 éves, lenne esélyem egy ilyen szakon? Többet olvastam erről a napokban, és igazából mind a két része érdekel, az üzleti döntések szoftveres támogatása meg végképp.


Ha levelezőn csinálom a sulit, mellette van esélyem állás keresni már ilyen területen, vagy csak a végén?



2019. júl. 27. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van esélyed. Munkát leginkább akkor találsz majd, ha lesz valamiféle gyakorlatod.
2019. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mennyire lesz durva a matek?

Mondjuk ha a 10-es a matek szak, vagy proginfó, akkor ahhoz képest 1-10-ig mennyire lehet kemény?

2019. júl. 27. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!