Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BCE gazdinfóról vélemények?

BCE gazdinfóról vélemények?

Figyelt kérdés
Az érdekelne elsősorban, hogy mennyire nehéz ez a szak? Én infóból csak kozepeztem, programozást még soha nem tanultam. Matek az jól megy, emelteztem belőle. Mennyi szabadidőm lesz ha oda megyek?

2019. júl. 6. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én oda járok, kérdezz nyugodtan, ha van még valami. Infoból és matekból is csak közepeztem, de eddig simán teljesítettem 4 félévet már. Nem annyira fontos az, ha készülsz tényleg, akkor simán át lehet menni. Ami a szabadidőt illeti, a Corvinus az egyik legbarátibb ilyen szempontból, ha jól sikerül a tárgyfelvétel, 2, max 3 napra fel tudsz venni mindent. :)
2019. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jó matekból akkor azért nem lehet olyan simán átmenni. És akkor ne is beszéljünk a statisztika 2 tárgytól.
2020. szept. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!