Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudnál mondani a Németh...

Mit tudnál mondani a Németh Imre általános iskoláról, Zuglóban?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


érdekelne az alsós oktatás színvonala, a tanítók, az iskola attitűdje -hogyan bánnak a gyerekekkel, van-e iskolán kívüli foglalkozás/diákélet (kirándulás, úszás, korcsolya)


Sok helyen olvastam, hogy bár szigorú iskolák vannak, a gyerekek ezt nem viselik jól, szeretném tudni, ez az iskola a véleményetek szerint milyen.


Köszönöm



2019. júl. 30. 12:28
 1/1 anonim válasza:
Nemtudom, hogy még alkalmas-e, de én oda jártam és imádtam. Az alsós színvonal kifejezetten magas. Ugyanakkor a tanárok nagyon rendesek és nem terhelik túl a gyerekeket. Vannak foglalkozások, különféle szakkörök. 3-ban és 4-ben úszni járnak az osztályok 10 alkalommal a BVSCbe, ahova külön buszokkal viszik őket. A felső tagozaton is nagyon jó tanárok vannak, jól tanítanak. Abban a korban inkább a gyerekek kezdenek el.. hogy mondjam kamaszodni. Nem figyelnek órákon, hangosak, néha feleselnek. De nem bántanak senkit, szóval attól nem kell aggódni, hogy esetleg a kisebbeket piszkálják. Inkább csak lázadnak. Ettől függetlenül meg az 5. 6. is jó. Onnan viszont el kezd romlani a teljesítmény. Ugyanis akik tanulnak azok általában elmennek gimnáziumokba. A nagy többséget fel is veszik erős gimikbe. Én például a Szent Istvánban vagyok 8.os, de vannak ismerőseim akik a NIÁI-ból mentek a Radnótiba, Fazekasba, Eötvösbe, Veres Pálnéba, Szerb Antalba. Magáról az iskola épületéről azt tudom mondani, hogy nagyon barátságos, hangulatos. Középen nagy aula, ahova lelátni a az emelet körfolyosójáról. Az egész nem túl nagy de nem is kicsi. Átlátható. Felejthetetlen emlékeket szereztem ott. Szóval mindent összevetve én csak ajánlani tudom.
2021. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!