Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskola választás előtt...

Középiskola választás előtt állok. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A közgazt néztük ki és ott az ügyvitelt mert tetszik is meg anyukám is oda járt,arra a szakra. Szóval én kb. 3-mas matekos vagyok,de az úgy nem lenne kevés arra a szakra? Úgy hallottam,hogy ott mindenki matekból 4-5.

2019. aug. 9. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Az ügyvitelnek semmi értelme. 4 évig akarod taulni a titkárnő szakmát? Válassz valami életképesebb szakterületet!
2019. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem bonyolultak ott sem a szàmítàsok+hasznàlhatsz számológèpet, én nem közgazdàsz szakra jártam, de közgazdasz tanár tanította nekem a vállalkozàsi ismereteket, és ő mondta, hogy nem kell oda nagy matek, táblázatok, statisztika, négy alapművelet és ennyi a kulcs. Nem egyenleteket fogtok oldani oldalakon keresztül.

Viszont 4 évet szerintem sem ér, amikor érettség után 2 év alatt lehető(aztán ki tudja, hogy hogyan változik jövőre).

Ha abszolút nincs jobb ötleted, akkor menj oda, de én a helyedben egy sima gimibe mennék, sokkal nyugisabb, se nyári gyakorlat, se szakmai szivatàsok. Mondjuk közgazdàszoknak eleve nincs nyáron gyakorlat, szóval ez még szerencse is.

2019. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De a gimiben pl. a Munkácsyban nem várnak el többet? Mert bekerülni könnyű de bent maradni nehéz.
2019. aug. 14. 10:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Merre felé keresel sulit?
2019. aug. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!