Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meg tudnátok mondani hogy...

Meg tudnátok mondani hogy milyen tankönyveket használ egy elsőéves pénzügy-számviteles hallgató?

Figyelt kérdés
Főleg Corvinusos diákok tanácsa érdekel, ha tudjátok légyszi írjatok listát (ha tudtok írhatjátok a számotokra legszimpatikusabb vagy leghasznosabbnak vélt tankönyveket is)

2019. aug. 17. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Corvinuson vagyok, ugyan nem PSZ hanem gazdmen de az első években sok az átfedés. Nekem 2 félév alatt 1 tankönyv volt a kezemben és azt is ingyen adták használatra. A legtöbb könyv elérhető online, szóval én előre biztosan nem vennék semmilyen könyvet.
2019. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor miből tanultál? A tankönyvek online formájából, vagy adtak jegyzeteket, vagy magadnak kellett jegyzetelned az előadás során?
2019. aug. 18. 09:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahol épp kellett a könyv ott az online elérhető könyvek megfeleltek nekem. Mivel úgyis kb csak a vizsgára tanul az ember a legtöbb mindenből ezért nagyjából felesleges azzal vesződni szerintem hogy könyvet vegyél. De minden tantárgy más igazából, szóval lehet hogy valamiből úgy látod majd hogy jól jönne. De én ezzel megvárnám az év elejét amikor már ismered hogy melyik tárgyból mit várnak el.


Ahol meg nem (csak) könyv ott gyakorlaton nyilván jegyzetelsz. Előadáson én ritkán szoktam jegyzetelni, már ha bent vagyok éppen de van amiből az is hasznos lehet. Meg amúgy sok tárgyból van rövidített, szintén online, ami akár elég is lehet a vizsgán.

2019. aug. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!