Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Debreceni Ady Endre...

Milyen a Debreceni Ady Endre gimnázium hatosztályos képzése?

Figyelt kérdés

Hatosztályoson gondolkozunk, és az Ady a legszimpatikusabb. Megéri oda menni? Jó a tanítás, színvonal, közösség? Nagyon nehéz a felvételi?


Az Adysok véleményét nagyon megköszönném, bármiről szívesen olvasok :) Írhattok hideget-meleget, érvet-ellenérvet.



2019. aug. 18. 13:25
 1/3 anonim válasza:
100%

Hatosztályosba járok, most leszek 9.-es. Én személy szerint nagyon szeretem, nem feszített a tempó, de a reál tantárgyak többségéből emelt szinten tanulunk. Bár ez tanárfüggő. Az osztályközösség egész jó, néhány ember kivételével mindenkit bírok.


Annyiban talán kicsit rossz, hogy két évig mi voltunk a "kicsik", de legalább sok mindent megúsztunk. Illetve az osztálylétszámok nagyok, de megszokhatóak.


7.-8.-ban még a legtöbb óránk csoportbontásban volt. Én kezdő angolos voltam, ugyanis németet tanultam általánosban, de 8. évvégére egy szintbe hoztak minket. Az oktatás, főleg a nyelv és (mivel jó tanárokat fogtunk ki) a matek, fizika, kémia (bár ő kicsit talán túl komolyan veszi).


Na, meg mindig összevesztünk valamelyik felsőbb osztállyal, de azok mi vagyunk, eléggé sokat balhézunk.


Szóval összességében én és a szüleim meg vagyunk vele elégedve, nekem nagyon bevált. És persze ajánlani is tudom :).


Elnézést, ha esetleg kicsit kusza lett, írtam ami éppen eszembe jutott. Remélem kibogozható.

2019. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, köszönöm.
2019. aug. 28. 07:15
 3/3 anonim válasza:
100%
Idén végeztem az Adyban hatosztályosként, én csak ajánlani tudom. Nagyon barátságos a közeg, a tanárok is egyenlő félként kezeltek bennünket a kezdetektől fogva. Én sosem éreztem hogy bármikor is "kicsik"-ként kezeltek volna. Oktatás terén is erős suli, ha akarsz tanulni, adottak a feltételek. Nálunk nagyon jók lettek az érettségi eredmények, nagyon sok kitűnő lett. A legjobb döntés volt számomra az Ady, úgyhogy bátran merem ajánlani!
2019. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!