Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Obudai egyetemen mikor volt...

Obudai egyetemen mikor volt tantargyfelvwtel?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem talalom. (Masodeves vagyok, nincs segitsegem) szeptember 2-5-ot ir ki, viszont mikor megnezem a felveheto targyakat, azt mutatja, hogy a 30 fos kirzusbol 30 hely mar betelt. Most akkor mi van? Ez az elozo felevet mutatja, vagy tenyleg volt korabban egy targyfelveteli udoszak amirol lecsusztam?

#egyetem #tantárgy. Felvétel
2019. aug. 20. 06:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyár elején (némi csúszás volt ugyan-ezért azt hiszem július elején volt) volt már előzetes tárgyfelvétel amit a létező összes felületen beharangoztak. Ilyen lehetőség minden félévben van, az órarend véglegesítése a regisztrációs héten történik amikor újra megnyitják a tárgyfelvételt.
2019. aug. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Junius/juliusba szoktak lenni.
2019. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Juj! De ugye az online -kurzusokra lehet még majd jelentkezni? Bocsi, csak kinéztem párat.
2019. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk júl 15-én volt a tárgyfelvétel - először június 17-én lett volna, végül 1-2 nappal előtte beharangozták hogy mégsem lesz.

Júliusban 3-4 nappal előtte jelentették csak be... Egy programot le is kellett miatta mondanom (mozi).

Egyébként elég gáz ez a tárgyfelvétel... Ott voltam 13:00-kor, még a gépem sem fagyott le, kb az első ÖT másodpercben betelt egy csomó hely. Nyelvi kurzust esélyem sem volt felvenni - a Tavaszmezőben EGYET hirdettek meg (szaknyelv b), mindössze 16 férőhellyel. XD


Óbudai Egyetem - Kandó


19F

2019. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!