Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, hogy az évnyitó...

Mit csináljak, hogy az évnyitón ne maradjak egyedül?

Figyelt kérdés
Hatosztályos gimiből megyek át négyosztályosba, ergo van már taoasztalatom középsulis évnyitókkal. Hetedikben az egyetlen lány, akivel jóba lettem, mással is összebarátkozott, tartotta a kapcsolatot, és mellette kötött ki. Nem tudtam, hogy hova üljek, meg, ha jól emlékszem, egyel kevesebb pad is volt. Mindenesetre beültettek egy fiú mellé, akivel jól elbeszélgettem, aztán persze osztálykiránduláson már rám se hederített. Most évfolyamszintű volt a gólyatábor, és az osztályból csak egyvalakivel lettem jóba, a többieket csak felszínesen ismertem meg. Félek, hogy ő egy másik barátnőjével fog majd ülni, én meg megint ott fogok ácsorogni mint egy szerencsétlen. Tudom, ez elég gyerekesen hangzik, meg túlgondoltan, de ez jellemző rám. És nem akarok ismelyikkel ráírni, mégiscsak elég hülyén hangzik, meg nem akarok nyomulósnak tűnni. Ezért nem írtam rá augusztusban sem... Légyszi tanácsokat adjatok, és ne oltásokat. Köszi!

2019. aug. 23. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:

En is stresszelek ilyesmin. Jo par eve, mikor elsos voltam senkit sem ismertem. Golyataborban sem volt.

Legyel nyitott, kedves. Ha meglatod akit ismersz csatlakozz hozzajuk. Mi harman voltunk legjobb baratok. Voltak olyan padok ahol 3an ultunk egyutt.

2019. aug. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!