Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám azt akarja hogy egyedül...

Anyám azt akarja hogy egyedül maradjak?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy fiúval a tàrskeresőn. Mindketten 28 évesek vagyunk. De màs màs vàrosban lakunk. Én szoktam hozzà menni inkább mert ott kettesben lehetünk. Én vagyok a làny. Anyàm ellenségesen viselkedik a baràtommal. Az ő anyjàt elmondja mindennek mert ki mert lépni a hàzassàgàból. Baràtom epilepsziàs és elmondja minden idegbetegnek. Ma is haza jövők és 5 perc múlva nekem szegezte hogy a baràtom megcsal a facebookon való dal megosztasa alapjan. Hogy az exével kavar hàtam mögött, ezt mind a facebookon nyomozta le. Baràtom már nem is akar hozzànk jönni mert múltkor anyàm kérdezősködött az exeiről és akivel előttem talàlkozott hogy azzal lefeküdt??? Anyàm megakarja szabni hogy mikor menjek hozzà. És mondhatni hova menjünk szórakozni stb.
2016. okt. 16. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Felnőtt nő vagy, költözz el, és probléma megoldva.
2016. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Huszonnyolc évesen nem lány vagy, hanem nő. Viselkedj eszerint. Állj ki a párodért. vagy akármiért amit akarsz, jónak tartasz. Ha gyerekként viselkedsz, anyud is gyerekként fog kezelni. Szóval ideje kiállni magadért. Ha anyud nem nyugszik bele hogy nem irányíthat, hagyd ott. költözz külön ha meg tudjátok oldani a barátoddal.
2016. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen kérdéseknél én mindig meg szoktam kérdezni a kérdezőtől, hogy az illető anyának van-e férfi partnere, ezt az álnaív kérdést most is felteszem. Sajnos vannak ilyen anyák, akik az egyedül maradástól tartanak.
2016. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy előttem írták, te nem lány vagy, hanem nő, a fiú pedig férfi. Szedjétek már össze magatokat!
2016. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos a kérdés alapján a kérdező 28 évesen tényleg lány és nem nő. Addig míg az anyjával gyerekként viselkedik addig csak lány. A pasid meg persze hogy nem szeret oda menni ahol nem szeretik. Anyuka a pici lányának tekint és védeni akar nehogy elszakadj, elköltözz. De 28 éves vagy könyörgöm szedd össze magad és korodnak megfelelően viselkedj. Felnőtt nőként ne tini lányként.
2016. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
tiltsátok le a mamát a facebookon :D
2016. okt. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!