Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Semmelweis egyetemen mi...

Tegan17 kérdése:

A Semmelweis egyetemen mi alapján osztják be az embereket különböző csoportokba? Miért jobb az első 4 csoport (A-D), mint az utóbbi 4 (E-H)?

Figyelt kérdés

2019. aug. 29. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Random megy a beosztás úgy tudom.

És nem jobb az első 4 csoport, sőt inkább talán a második évfolyamfelet tartják erősebbnek, de szerintem ez hülyeség, megtanulhatod bármelyik betű és bármelyik orvosi egyetem hallgatójaként jól az anyagot. Korábban nagyobb különbség volt az évfolyamfelek között, azóta sok intézetösszevonás volt, egyre kevésbé van eltérés ag évfolyamfelek között.

2019. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért, mert sok a hallgató és egyszerűbb az órarendet összerakni. Átláthatóbb is, ha egy valaki mindig a 3. csoportban van, mintha minden tárgynál csak a maximum létszámoz szabnák meg és akkor valaki egy tárgynál mondjuk első csoportban lenne, a másiknál a 3.-ban, egy megint másknál a 4.-ben stb. Kész káosz lenne.

Ahogy tudom, nem csak a SE-n van így.

2019. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Anatómiai intézet eltérő, nincs akkora különbség. Anatból számonkérésnél második évfolyamfeleseknek fel kell tudniuk rajzolni ábrákat, több szerzői nevet kell tudni, ezt első évfolyamfélen nem kérik. De ez nem lényegi különbség:)
2019. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!