Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-IK kötválok. Nem tudok...

ELTE-IK kötválok. Nem tudok dönteni két tárgy között?

Figyelt kérdés

Az egyik a Programozáselmélet. Ahogy elnéztem a tematikát, a megszokott progelméletet viszik tovább, a sok egyedi jelöléssel, stukikkal, dokumentációkkal stb. Ráadásul az évfolyam háromnegyede is ezt vette fel (kötválként, a B szakos embereket nem sorolom ide). Viszont ez a tárgy számomra olyan semmilyen.


A másik tárgy a GPU programozás. Ez a téma eléggé érdekel, de vannak kétségeim. Ugyanis semmi grafikai alapom nincsen, illetve aggódom hogy friss másodévesként még kevés lenne a tudásom ehhez tárgyhoz.(Bár mind2 a 3. félévre ajánlott). Valószínűleg tele van matekkal, és nem tudom, hogy bírnám-e év közben. Illetve ez csak 3 kredit, a progelmélet meg 5.


Még a végére annyit, hogy hallottam olyat, hogy aki C szakirányon van, annak ahhoz hogy mesterre tudjon menni, el kell végeznie egy tárgyat, ami elvileg pont a progelmélet. De javítsatok ki ha rosszul tudom.


Szerintetek? Bármilyen infó jöhet, ha valakinek van valami tapasztalata, vagy netán hallott valamit ezekről a tárgyakról.



2019. aug. 30. 15:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!