Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átjelentkezés másik egyetemre?...

Átjelentkezés másik egyetemre? Jogász képzés

Figyelt kérdés

Jelenleg elsőéves vagyok a KRE-n. Szeretnék átjelentkezni (ha meg lett a 2.félév) a Pázmányra.

Van valakinek ebben bármi tapasztalata?

Ha megfelelek az adott kritériumoknak, akkor mennyi esélyem van arra hogy átvegyenek?

Megéri 1 év után átmenni egy másik egyetemre?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2018. nov. 15. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Személyes tapasztalatom ugyan nincs de pár ismerősöm van aki átjelentkezett Pécsről-szegedre - családi okok miatt - volt akinek bizony nem fogadták el a rómáját és újra vizsgázni kellett belőle...csak átvétel után tudod meg elfogadják-e a tárgyaid.....rizikós játék......volt hogy kolléga harmadéven jelentkezett át és gyakorlatilag elsőtől kezdhette a történetet....vagy 30 teljesített tárgyát nem fogadták el!
2018. nov. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod! Ez igazán meglepett! Eddig csak olyanról hallottam, hogy az alap tárgyakat (Róma, Magyar stb) azt elfogadják/elfogadták átjelentkezés után, és azokat kellett teljesíteni ami (jelen esetben) első évből kimaradt. (PPKE-ről ezt hallottam)

Várom a további válaszokat!:)

2018. nov. 27. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, megkérdezhetem hogy miért akarsz átmenni a Pázmányra? Én Pázmányos vagyok és gondolkozom rajta hogy átmegyek a Károlira.. :D Ha gondolod, írj privátban és eszmét cserélhetünk a sulijainkról :)
2018. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En is KRE-re jarok, volt olyan evfolyamtarsam aki atment az alkotmany I.-et nem fogadtak el neki azt biztosan tudom a tobbit igen szinten elso ev utan ment el.
2018. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sziasztok! Hasonlo cipoben jarok...hol tudnék beszelni veletek emailben legalább? Előre is köszönöm!!!
2019. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KomReni válasza:
Sziasztok! Most szeretnék én is jelentkezni jogra, de az egyszerűbb/könnyebb megoldás érdekelne. Nem akarok sztárügyvéd lenni, szimplán csak érdekel. Károlit nézegettem, több helyen olvastam, hogy könnyebb, mint a Pázmány. (az ELTE-nél meg lényegesen) Jelenleg ez még igaz lehet? Ja, és már régen érettségiztem, most felsőoktatási szakmai felvételi vizsgára tanulok)
2019. febr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én is második félév után mennék át a Pázmányra, legalábbis most úgy áll a helyzet (nem a mostani egyetemem nehézsége miatt). Valaki aki hasonló helyzetben volt már tudna írni hogyan működik ez? Illetve érdekelne olyan is aki Pázmányos, hogy ott milyen tárgyak vannak, mennyire szivatósak... Azt hallottam az ELTE elég magoltatós.
2019. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!