Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miről szóljon a szakdolgozatom?

Miről szóljon a szakdolgozatom?

Figyelt kérdés
Jelenleg Gazdaságinformatikát tanulok és egyszerűen semmi ötletem valami jó szakdolgozat témára Budapesten dolgozok egy SSC-nél esetleg az jó téma lenne hogy Ssc-k Magyarországon? Csak akkor mi lenne a hipotézisem, feltevésem?

2019. szept. 2. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp olyan kell, amiről TE tudsz írni, és amilyen témát te szeretsz. Hiába könnyű egy téma valakinek, ha neked egy szenvedés.


Szerintem, amit mondasz téma az így nagyon tág. Le kéne még szűkíteni jobban.

2019. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen elsősorban a szűkítéssel vagyok bajban mert nem tudom mi utan kene kutatnom ami úgy meg érdekes is lehet esetleg ha tudnátok irni otleteket azt megkoszonnem :)
2019. szept. 2. 12:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem ott kérdezed meg ahol dolgozol? Ha igény van rá, akkor majd adnak témát. Vagy kell keresni konzulenst a tanszéken. Nem valami magas szintű képzésre enged következtetni az a tény, ha még egy szakmája felé nem érdeklődő hallgató is eljut a szakdolgozatig.
2019. szept. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!