Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egész szakdolgozatot meg...

Az egész szakdolgozatot meg tudnám írni most ősszel?

Figyelt kérdés

Nyáron beszéltem egy tanárral, szépen végigdolgoztam a nyarat a témában erre kiderült hogy nem is azt kellett volna csinálnom. Most amit meg kellene csinálnom azt meg nem is tudom megcsinálni, főleg nem 2 hét alatt, ennyi idő alatt kéne kész lennie, hogy aláírja a szakmai gyakorlatot és utána arra épülne a szakdolgozat.


Ha most ráírok másik tanárra, hogy 3 hónap alatt le akarom tudni a mintatanterv szerint 1 évre kiírt szakdolgozatot, akkor kiröhög és elküld a fszba?


Az már nem is feltétlen érdekel, hogy a gyakorlat nem lesz meg, mert azt később is meg tudom csinálni anélkül, hogy ki kéne fizetnem 200 ezret a félévre.


Rakjam magamat passzívra 1 évre és menjek el dolgozni?Amúgy is elegem van már az egyetemből, úgyhogy hajlok efelé, csak utána lehet már nem is lesz kedvem szórakozni ezzel jövőre és fizethetem vissza a tandíjat


2019. szept. 3. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne add fel, ha ennyi időt és energiát belefektettél. Próbáld meg módosítani a szakdolgozati címedet/témádat, hogy passzoljon ahhoz, amit most nyáron megcsináltál, a gyakorlatot pedig hagyd későbbre, ha tudod.
2019. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A másik tanár meg nem hiszem, hogy elküldene téged, vázold fel neki a helyzetet, küldj el neki egy-egy részletet abból, amit kidolgoztál eddig, és ha jónak találja, akkor nem hiszem, hogy elutasítana.
2019. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta, módosítsd a témád címét úgy, hogy passzoljon az eddigiekhez. Nálunk volt olyan, aki 1 hónappal a leadás előtt váltott teljes témát
2019. szept. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Amit dolgoztál nyáron, ott volt egy témavezetőd. Na Ővele kell beszélni.
2019. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!