Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi szakot szeretnék...

Egyetemi szakot szeretnék váltani egyetemen és karon belül. Igaz-e, hogy így csak akkor lehet állami ösztöndíjas képzésre bekerülni, ha van megüresedett hely?

Figyelt kérdés
Sajnos nem írtam érettségit abból a tárgyból, ami kellene az áhított szakhoz, így nem tudom átvétellel megtörténhet-e, bár nem ez a lényeg. Egyébként ahova most kell járnom egy félévet biztosan az is állami ösztöndíjas.

2019. szept. 6. 22:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Interneten nem találtam sajnos a magam számára világos információt, ezért kérdezek
2019. szept. 6. 22:43
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért, hogy ne legyen félreértés, a biztosan után kihagytam egy vesszőt
2019. szept. 6. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden egyetemen van HÖT vagy HÖK iroda ! Ők hitelesen és szakszerűen válaszolnak és segítenek neked mindenben ami az egyetemi tanulmányaiddal kapcsolatos. Hívd fel őket ! Elérhetőségüket megtalálod a neten. Például, Google. : PTE HÖT
2019. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mivel ez egységesen kell h működjön mindenhol, ezért örülnék, ha itt kapnék választ
2019. szept. 7. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!