Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem bővíti ki a kurzust,...

Nem bővíti ki a kurzust, aztán mégis. Szólnátok neki?

Figyelt kérdés
Van egy kötelező előadás, amit a mintatanterv szerinti félévemben akartam felvenni, viszont nem fértem bele a kiírt létszámba. Többen szóltunk is miatta, mert elviekben kötelező lenne biztosítani a helyet, ha kötelező tárgyról van szó és a meghatározott félévben szeretnéd teljesíteni. Állítólagos teremproblémák miatt nem tudta akkorára emelni a létszámot, hogy mindenki fel tudja venni és ekkor ennyiben is maradt. Katalógusos, viszont rengetegen nem járnak be kb. sehová sem és én ezért bementem, majd rákérdeztem, hogy ha a hely hiánya a probléma (ami láthatóan nem valós probléma), akkor így tudná-e még bővíteni a kurzust. Megkaptam a választ: nem. Majd láttam, hogy utána még egy plusz fővel bővült az óra és én ezt követően rákérdeztem még egyszer, majd lecseszett, hogy ne nézegessem a létszámot és az egy külön eset volt, mert ő külföldi volt. Azt mondta, hogy miattam nem bővíti, mert úgy elveszítené a hitelességét, hiszen korábban már elmondta, hogy mi miatt nem megoldható a létszám bővítés és mit szólnak mások, ha mégis bővíti. Azóta viszont láttam, hogy megint bővült a kurzus 3 fővel és most már nagyon mérges vagyok... Legszívesebben megmondanám neki, hogy ez így igazságtalan és akkor tessék nekem is helyet adni, viszont félek, hogy utána megszívatna vagy ilyesmi ( más tárgyból is tanít és szóbeli vizsgáim is lesznek nála, ahol tudna olyat kérdezni, amivel megbuktathat).
2019. szept. 9. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
amerikaban ilyenert mar lovoldoznenek az iskolaban
2019. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég gáz az oktató részéről, de valószínűleg, ha megint szólnál neki, ugyanez lenne a reakciója.
2019. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!