Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit szólnátok, hogyha ha...

Ti mit szólnátok, hogyha ha nem terveztetek babát de mégis összejön, ráadásul ikrek?

Figyelt kérdés

A barátnőm fogamzásgátló tabletta mellett esett teherbe. Tegnap tudtuk meg, ráadásul az orvos szerint 2-en lesznek, tehát ikrek. Körülbelül 6 hetes lehetnek.

Én még mindig nem tudom felfogni, hogy tabletta mellett, és ráadásul 2 lesznek.

Ti mit szólnátok?

Főleg 19 évesen?

Mert én annyi vagyok, a barátnőm 18.

Am meg fogjuk tartani őket, az abortusz eszünkbe sem jutott, csak egy kicsit sokkolt minket, de leginkább az hogy 2 en lesznek...


Üdv,


2017. jan. 28. 20:39
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
87%

Gtarulálok! Hát sok boldogságot! Nagyon ügyesek vagytok, hogy megtartjátok, főleg, hogy kép pici életről van szó :) Én tuti sokkos állapotba estem volna, ha ikreim lettek volna, de nekünk egy baba sikerült :) Amúgy ne parázzatok, minden rendben lesz, sok ikerbabás párt ismerek, elvileg hamar hozzá lehet szokni, hogy ketten vannak, és mivel nincs tapasztalatotok egy babával, ezért az lesz a normális, hogy egyszerre kettőről kell gondoskodni.

A tapletta meg már csak ilyen, mostanság nagyon gyakran hallom az emberektől, hogy tabletta mellett esnek teherbe. Egyébként egyik védekezési módszer sem 100%-os...

Azzal meg, hogy fiatalok vagytok, szerintem nincs semmi baj, főleg, hogy ilyen felelősen álltok az egészhez. Én 20 voltam, amikor a kisfiam született, párom 23, szóval mi is fiatal szülők vagyunk, ez nem hátrány.

Sok sikert és boldogságot a picikkel :)

2017. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
26%
Most majd jönnek azok akik el lennének ragadtatva ettől. A gyereket nemcsak összehozni kell, fel is kell nevelni amihez pénz kell. Másra meg nem jó anyagi értelemben utalva lenni.
2017. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Dolgozunk mindketten.
2017. jan. 28. 20:54
 4/43 gömbicica ***** válasza:
60%

gratula!!! én is fiatalon vállaltam a gyerekeimet!!

DE!!!

mivel tablettát szedett, azért jó lenne, ha átbeszélnétek ezt a helyzetet.

nem tudom, hogy a leendő magzatokra milyen hatással lehet a hormongyógyszer.


Csak akkor legyen tuti az IGEN, ha nem kell semmi komplikációtól félni. -bocsánat, de a gyógyszerek hatásait én nem ismerem, orvostól kérnék tanácsot, ha én lennék a helyetekben. amennyiben azt mondja, hogy nincs semmi hatása a gyerekekre, és az egész várandósságra, boldogan vállalnám!!!-

2017. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
47%
Természetesen megtartanám. Egy életképes 19 évesnek nem szabadna ennek problémát okozni. Millió nőnek sikerült is. Nemcsak dédanyáink korában. Ne foglalkozz a beszólókkal. Nemcsak 30 felett szabad szülni. Sőt, az nem is igazán egészséges.
2017. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Igen, a barátnőm is egyből ezt kérdezte, hogy a tablettától nem lehet e semmi gond. Az orvos nem látott semmi gondot.
2017. jan. 28. 21:21
 7/43 anonim ***** válasza:
24%

A barátnőd vagy béna vagy átbaszott. Gratulálok.

Kicsit idősebb vagyok, de megtartanám. Viszont tudom, hogy a családomra is számíthatok. Plusz nem leszek ilyen helyzetben mert betudom tartani a betegtájékoztatóban leírtakat.

2017. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
44%
Gratulalok,eme nagy eredmenyhez,a szulok is orulhetnek gondolom.
2017. jan. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon elgurult az a gyogyszer...
2017. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Igen, ők is örülnek:)

Am az a furcsa, hogy nekem is van egy lány ikertestvérem, és nekem is iker gyerekeim lesznek:).

2017. jan. 28. 22:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!