Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi egyetem milyen?

Pécsi egyetem milyen?

Figyelt kérdés
Tanulni kell sokat, ezzel tisztában vagyok. De milyenek a tanárok? Hallottam egy, két egyetemről, hogy vannak tanárok, akik minden kis hibáért buktatnak. Pécsen mi a helyzet? Marketing szakra mennék.
2019. szept. 11. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy Pécsen is vannak ilyen tanárok, mint mindenütt. Amúgy javaslom a markmyprofessor.com-ot. Rákereshetsz egyetem és karok szerint az oktatókra. Azonban ne csak ez alapján dönts, mindenhol vannak jó- és rosszfej tanárok.

Amúgy szerintem gazdasági szakot legjobb a fővárosban végezni, így ha esetleg közel laksz vagy nincs ellenedre a főváros, akkor gondold meg. De az biztos, hogy Pécs, mint egyetemváros nagyon jó hely és azt is meg merem kockáztatni, hogy egy fővárosi egyetemistának meg egy egy egyetmvárosban (lsd. Pécs, Szeged, Debrecen) tanuló egyetemistának más élményei lesznek.

2019. szept. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pécs közelebb van, meg jobban is tetszik. De átgondolom mindenképp. Lehet Pest lesz a dologból. :D Köszi! :D
2019. szept. 13. 02:08
 3/3 anonim válasza:
Ezt nem lehet így általánosítani város/tanár összefüggésben. Az egyetemista évek viszont nagyon nem mindegy, hogy hol zajlanak. Élményfaktor szinten Budapest verhetetlen nyilván, vidéken meg szerintem Pécsnél messze nincs jobb. Laktam Szegeden, egy keveset Debrecenben, most pedig Pécsett tanulok, és össze sem lehet hasonlítani a 3 vidéki várost. Pécs gyönyörű, az emberek barátságosak, kedvesek, az egész légkör nagyon jó, imádom. A tanulásban megszakadok, de nekem a középsuli is ilyen volt, erről nem az egyetem tehet. Szóval Pécs vár, megbánni nem fogod ez biztos.
2019. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!