Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyógytesire járók, nektek...

Gyógytesire járók, nektek gyógytesin mezítláb (cipő és zokni nélkül) kell (ett) lennetek? Hányadik osztályban? Mindenkinek vagy csak speciális probléma esetén? Minden órán? Nemet is írjatok.

Figyelt kérdés

2019. szept. 18. 19:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Zokniban gyógytornán, de igazából olyan feladatok voltak, hogy egy szivacson feküdtünk. Gyógytesin rendes tornaszerelés, cipőben. Nem figyeltem mások hogy voltak, nekem gerinc miatt volt. Szerintem elég merész dolog amúgy mezítláb csinálni. Én még itthon is mezítláb nyáron képes vagyok belelépni valami szúrósba, hát még pont a takarításáról híres tornatermek, stb. milyen lehet, ahol fapadló esetén néha én láttam, hogy áll ki 1-1 helyen a szálka....Lábgomba talán ezeken a helyeken nem fenyeget, nem uszoda, de én azért nem vállalnám. Egy ismerősöm 10 éve kapott el gombát uszodában, azóta is rendre kiújul neki, nem tud megszabadulni tőle.
2022. márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez pont nem kor-nem-osztályfüggő kérdés, itt egyéni probléma esetén kerülhet szóba a cipő levétele, vagy a torna jellege alapján, nyilván ahol mindenki fekve gerinctornázik, ott nem kell cipő.
2022. márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
#11 A lábgombát illetően nem eszik olyan forrón a kását. Sok teremsport van, amit mezítláb űznek a művelői. Ha elmegy egy torncsacsarnokba, ott szinte mindenki mezítláb van, sokszor még az edzők is. Én jártam gyógytestnevelésre, és volt, hogy le kellett venni a zoknit is. Semmi bajom sem lett belőle. :)
2022. márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!