Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Vélemény a Budapesti Metropolitan Egyetemről?

Úgy látom, hogy egyre jobban jön fel, rengeteg cikkben olvasom, hogy csináltak xy felmérést közvéleménykutatást stb, ráadásul egy csomó YouTube videósnál láttam konkrétan, hogy ajánlják, illetve ott végeztek.

Munkáltatói/Társadalmi szemmel vajon javult a megítélése?

Keress kérdéseket hasonló témákban: METU, Budapest, egyetem, Metropolitan

szept. 24. 21:33  Privát üzenet  

A válaszok

Szerintem azok mennek oda akik esetleg nem tudnak bejutni államira, viszont ott drágább is egy félév. Így mondjuk inkább menjen egy nevezetesebb egyetem fizetős szakára.

Még fizet is többet ugyanazért a szakért és még le is nézik az egyetemet miatt mert (sok milliomosok hülye gyerekei járnak oda) én ezt hallottam.

Bár egy részt igaz más részt nem

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 24. 21:50 Privát üzenet
éN eZt HaLLoTtaM

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont szept. 28. 21:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a véleményetek a Matropolitan egyetem, média design szakáról?
Szerintetek e három közül melyik egyetem ér valamit: Kodolányi, Metropolitan, Milton Friedman?
Budapesti Metropolitan Egyetemen az animáció felvételinél mennyire nézik a rajztudást?
Budapesti Metropolitan Egyetem gólyatábor?
Pénzügy és számvitelen a Szent István Egyetem (Budapest) GTK vagy Metropolitan Egyetem a jobb levelezőn?
Hol lehet jelszót igényelni a METU CooSpace felületére?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!