Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy ne soroljanak át önköltsé...

Hogy ne soroljanak át önköltségesre, az utolsó két félévem összesített átlaga kell, hogy elérje a határt, vagy az egy tanévhez tartozó két félévemé?

Figyelt kérdés

2019. szept. 25. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos, hogy igazam van, de nem a teljesített kreditek száma a fontosabb? Nyilván 1,9-es átlagnál más lehet a helyzet, de pl. Nálunk egy kb. 3,6-os átlaggal se raknak át senkit fizetősre, annak ellenére se, hogy az ösztöndíjhatár meg 5 feletti KKI. Bár ez megint más, többféle átlag van a Neptunban.
2019. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
36 kredit kell az őszi és tavaszi félév alatt, plusz a 2 félév átlagának el kell érnie a meghatározott átlagot.
2019. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval mindig a nyártól nyárig tartó időszak számít egyben. Köszi a válaszokat. :)
2019. szept. 25. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy hivatalosan az utolsó két hazai aktív félév átlaga, de mindig nyáron bírálják felül, tehát technikailag ha folyamatosan végzed, akkor őszi + utána következő tavaszi.
2019. szept. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!