Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen nem csináltam...

Egyetemen nem csináltam házit, lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy gyakorlati órám, amire volt feladva házi. Nem is konkrétan a tananyaghoz kapcsolódó házi, tehát lényegében semmit nem veszítek azzal, hogy nem csinálom meg, de mégis kicsit félek. Nem beadandó, nem lesz osztályozva, egyszerűen csak egy kis apró feladat, ami érdekességként lett feladva.


Még bennem vannak a gimis emlékek, hogy esetleg körbemegy a tanár és végigkérdezi, hogy ki csinálta meg, ki nem... stb.

Ez mennyire jellemző?


Az ok amiért nem csinálom meg az az, hogy nem tudom megcsinálni, internet segítségével sem, ráadásul a feladat sem egyértelműen lett feladva, csak random be lett nyögve az óra végén, hogy csináljunk majd egy ilyet kövi órára.


Nem akarom kihagyni az órát, mert gyakszi és fontos tárgy, de nincs kész a leckém és félek.


2019. okt. 2. 19:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg egyszerűbb bepótolni egy 90 perces gyakot meg ellőni egy hiányzási lehetőséget, mint 10 perc alatt összedobni valamit.
2019. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hamar be fog így fejeződni ez az egyetemre járás...
2019. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hamar vége lesz az egyetemi életnek, ha már egy ilyen egyszerű kis feladattól megfutamodik.
2019. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
30%
Jézusom, hova jártok ti? Nálunk ilyet nem lehet megcsinálni, előre le vannak írva a tárgykövetelmények, semmilyen tanár nem kérhet mást és nem szólintgatnak fel senkit sem semmilyen órán. Írásba van foglalva a tárgyhonlapon hogy van-e házi feladat, mi az és meddig kell beadni, mik a pótlási lehetőségek.
2019. okt. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos valami Kacor Király Főiskola.
2019. okt. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!