Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi előadásra, , bemehete...

Egyetemi előadásra, , bemehetek csakk mint érdeklődő?

Figyelt kérdés

Természettudományi Kar érdekelne ( ELTE )

Köszi

F17


2010. júl. 16. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy bármilyen előadást látogathat bárki, csak vizsgát nem tehetsz.
2010. júl. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bemehetsz.
2010. júl. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Neeeh! ne menj be! Kérleek! Kérlek, neee! :'( KÉÉRRLEEEEKKK!!!
2010. júl. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Utolsó!! Félsz, hogy elfoglalaom a helyed?:D

Habár megkaphatnám ha akarnám:D Najó csak vicc

Én másikra megyek csak érdekel, hogy ott milyen az oktatás...

2010. júl. 16. 01:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Bemehetsz, igen, akármilyen előadásra!
2010. júl. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Jól értem? Jövöre érettségizem, és elmehetek simán egy egyetemi elöadásra?
2010. júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Jól értem? Jövöre érettségizem, és elmehetek simán egy egyetemi elöadásra?


ne érettségizz jövőre, mert ha a fenti válaszok sokaságából sem értetted meg, akkor a szövegértéseddel alapvető problémák vannak.

2010. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy előadásra legalábbis nagy egyetemek nagy létszámú óráira simán beülhetsz. Ha valahol vannak 60-an, 100-an, 200-an, 600-an, nincs névsorolvasás. Olyan viszont előfordulhat, hogy kisebb szak, valamely órára kevesen járnak, akkor előfordulhat, hogy van névsorolvasás. Nem jellemző előadáson, de lehet olyan tanár, aki megcsinálja. Nem emlékszem, mit mond az egyetemi szabályzat erről, de szerintem előadásra akkor is bemehetsz, ha névsorolvasásos, csak kicsit ciki lesz max.:) Gyakorlaton viszont van névsorolvasás is szinte mindenhol, és tudtommal oda nem is lehet menni.

Amúgy ha az ELTE érdekel, akkor írd meg, hogy melyik szak és ha gondolod, leírhatom neked, milyen órák vannak ott, és esetleg azt is, hányan járnak oda, vagy még amit tudok, megnézem a netes rendszerben:) Bár nem ttk-ra járok, de akkor is megnézhetem:) Csak írj szakot és az elérhetőségedet, vagy írj privátban:)

2010. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

ma 08:44


Ne mondj nekem ilyeneket mert még megbántasz...

2010. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam ELTE-TTK-ra, jó nagy előadótermek vannak, a kutyát se fogja izgatni, ha bemész. :)
2010. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!