Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bemehetek egy főiskolai...

Bemehetek egy főiskolai előadásra úgy, hogy nem járok oda? Egy barátomat kísérném el.

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 22:37
 1/9 A kérdező kommentje:

Hopsz, nem gondoltam, hogy elsőre elküldi, mindig felajánl alternatívákat a rendszert...

Szóval én nem járok oda, de a barátom igen. Szeretném elkísérni, elvileg nem lesz se katalógus, se semmi, csak az érdekel, hogy ki szokták-e dobni a látogatókat.

2009. márc. 24. 22:40
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kellően nagy létszámú előadásra ülsz be, nem fognak kidobni. Csak nézz ki úgy, mint egy egyetemista. :) Én is ültem már be nem a saját szakom óráira csak úgy, nem volt belőle semmi gáz. :P
2009. márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is simán beülhetsz, ha sokan vannak senki nem veszi észre. :)
2009. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hehe, köszi. Majd megpróbálok kevésbé bölcsész fejet vágni, mert ez valami mérnöki dolog lesz. :D
2009. márc. 24. 22:49
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Ajaj, az nehéz lesz! Értelmesen kell majd nézned. :)
2009. márc. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ugyan, nem kell aggódni.

én most csinálom a második műszaki diplomámat levelezőn. egy-két évfolyamtársam olyan "tudományos" fejet képes vágni ha a tanár belelendül, hogy az nem semmi.

nem fogsz kilógni a tömegből.

2009. márc. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A főiskolai, egyetemi előadások nyilvánosak. Tehát nyugodtan bejárhatsz minden órára, csak nem vizsgázhatsz. Ennyi a különbség.
2009. márc. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mi milliószor csináltunk ilyet! Sőt, múlt félévben beültem vizsgázni egy másik karra és másik évfolyamra, mint amire én járok :D A vizsga ZH-ra frankón ráírtam a nevem, a szakom, a karom...barátnőm meg szólt utána hogy a neptunon körüzenetet írt a tanár, hogy XY (vagyis én) jelentkezzek nála mert nem vagyok feljelentkezve nála sem a tantárgyra, sem vizsgára, és semmilyen "nyomom" nincs, és hogy nincs széggyelnivalóm nagyon szép dolgozatot írtam :D :D azon röhögök azóta is.

Egy barátomnak szoktam még az óráira bejárni, oda is beírom simán a katalógusba a nevem aztán hagy gondolkozzon a tanár rajta :D

2009. márc. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
08:06-nak igaza van, ha tudják is, hogy nem oda jársz, nem dobhatnak ki. Az előadásokat van jogod látogatni. (gyakorlatokat már nem)
2009. márc. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!